Број на оглас: 3428786
Објавен на: 27.05.2020, 10:49
1 / 12

Nissan Pickap, 1.5 dci, 2012g, tovaren, extra

5.900 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Nissan
Модел:
NV 200
Година:
2012
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2019
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Uvezen od Italija
Se prodava Nissan pickap vo super sostojba
Tovaren so stranuchna lizgacka vrata
2012 godina proizveden
1.5 dci motor, mnogu ekonomicen
Redovno servisiran
Kolata e uvezena na firma
Moznost za povrat na DDV
Moze zamena
Info na tel.
078226666