Број на оглас: 3428735
Објавен на: 22.02.2020, 19:33
1 / 12

CITROEN BERLINGO 2006-GOD GRATIS KROVNI DRZACI (partner)

3.448 € 3.449 €
Марка:
Citroen
Модел:
Berlingo
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Останато
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2019
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


1.6hdi 66kw
Original kilometri so servisna kniska
Klima
Abs air bag +stranicni
Servo volan so podesuvanje
Tempomat
El.prozori
El.retrovizori
Centralna brava so dalecinsko na kluc
Novi gumi
Citroen ozvucuvanje
Ne farbano ne udirano
Nov akomulator
Bord kompjuter
078-324-075