Број на оглас: 3428699
Објавен на: 14.02.2020, 18:18

kupuvam niva vo cemersko

1 €
Квадратура:
1000 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се бара


kupuvam niva vo cemersko