Број на оглас: 3428344
Објавен на: 14.02.2020, 21:44
1 / 9

Стан во Охрид 76м2

61.000 €
Број на соби:
3,5
Квадратура:
76 m²
Греење:
Струја
Спрат:
1 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Полу наместен
Лифт:
Да
Година на градба:
2010
Година на реновирање:
2010
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југоисток
Адреса:
Булевар Туристичка

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Станот е за продажба не се изнајмува.
Станот се наоѓа на прв спрат позициониран е на југоисток. Станот поседува дневна со трпезарија и кујна, спална и тоалет. Станот има два балкони позиционирани на исток и југ со поглед на самоилова тврдина.
Станот се наоѓа во зградата на Ремис на влезот од Охрид наспроти бензиската Окта.
За повеќе информации јавете се на 070472973