Број на оглас: 3428106
Објавен на: 27.03.2020, 00:27
1 / 6

Prodavam traktor

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba
65 ks
Novi gumi
Registriran
Moze so vitlo i bez
Info na tel 075 307 773
Igor