Број на оглас: 3428021
Објавен на: 29.09.2020, 07:43
1 / 1

sofersajmi palenja dekli tiko tico

1 €
Марка:
Daewoo
Модел:
Tico
Година:
2019
Гориво:
Бензин
Километри:
110000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
30 kw / 41 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


prodavam delovi motori dekli sofersajmi menjaci sedista kako novi iventar svee za tikovcii po najniski cenii