Број на оглас: 3428018
Објавен на: 03.02.2020, 10:20

Vozaci na relacija MK-GR-MK

1 € Цената не е фиксна
Категорија:
Возачи, Транспорт, Шпедиција
Пол :
Машко
Образование:
Не е важно
Возачка дозвола:
Не е важно
Познавање на јазици:
Не е важно
Компјутерски вештини :
Не е важно

Категорија: Вработување / Нудам работа

Вид на оглас: Се продава


Se baraat vozaci na relacija MK-GR-MK so E kategorija za sleperi
Solun-MK-40eur
Mk-GR-MK -60eur

Tel za kontakt 070218739