Број на оглас: 3427826
Објавен на: 02.08.2020, 09:17

MENUVAC ZA OPEL VEKTRA A 1974 BENZINEC

50 €
Марка:
Opel
Модел:
VEKTRA A 16 i
Tип на делови:
Менувачи

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Menuvac za OPEL vektra A klasa 16i benzin ispraven F 13 model po dogovor. I potisna ploca za lamela.ispravna za opel vektra A 16i.