Број на оглас: 3427597
Објавен на: 06.08.2020, 14:31
1 / 12

Renault scenic avtomatik

3.999 € Цената е фиксна 4.499 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Renault
Модел:
Scenic
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Златна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2021
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Renault scenic 2.0, 150ks,motor na lance. Extra sostojba.Prva boja. Mnogu oprema:avtomatski menuvac, avtomatska klima, navigacija, senzori za parkiranje,startuvanje bez kluc, greaci na sedista, senzori za dozd, tempomat i mnogu drugo. Cetiri novi zimski gumi, novi plocki, nov akomulator, napraven servis. Registrirana do juli 2021.Cenata e fiksna i posledna.