Број на оглас: 3427578
Објавен на: 15.02.2020, 00:20
1 / 4

Central 23

1 МКД

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Парно греење

Вид на оглас: Се продава


Se prodava pecka za parno Central 23 mnogu dobro socuvana i malku koristena