Број на оглас: 3427241
Објавен на: 14.02.2020, 12:31
1 / 11

Prodavam AUDI A6

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Audi
Модел:
A6
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2019
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Avtomobilot e vo odlicna sostojba, maksimalno zacuvan nadvoreshno i vnatreshen enterier, 2.0tdi, 2004 godina, racen menuvac 6brzini, 297000 km, so visoko nivo na oprema:
Dvozonska klima
Elektrika na site 4 prozori
Elektrika na retrovizori
Maglenki
Rezervna guma
Radio cd fabricko
Naslonuvac za race
Smeneto ulje
Smeneti site filtri
Smenet lines kais
Smenet rebres kais
Smeneta vodna pumpa
Smeneti nategaci
Smeneta lamela
Dvozonski klimatronik
Grejaci na sedista
Avtomatski brisaci
Parking senzori nazad
Parking senzori napred
Euro kuka