Број на оглас: 3426966
Објавен на: 06.08.2020, 19:19
1 / 8

Se pridava iveco

3.000 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Se prodava iveko 1998g so 20sedista voziloto e redovno servisirano ima 4 novi gumi registrirano ceka godina