Број на оглас: 3426639
Објавен на: 19.04.2021, 20:43
1 / 6

Mikser za beton

6.500 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава


6500 +ddv