Број на оглас: 3426046
Објавен на: 26.05.2020, 22:09
1 / 5

Prikolica prikolka

470 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Вид на оглас: Се продава


Se prodava prikolica Komplet
Pravena e so sasija od zastava
So dobri gumi 215/70-15C
Stranici 55cm
Smeneti lageri site 4
Sega pravena i nee koristena
Dimenzii 3.70 x 1.30
Cena 470€