Број на оглас: 3425763
Објавен на: 31.03.2020, 13:16
1 / 3

Kalnik kros

20 € Цената не е фиксна
Марка:
Suzuki
Вид:
Крос/Ендуро
Година:
1997
Модел:
Enduro
Километри:
5000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Vo dobra sostojba