Број на оглас: 3425450
Објавен на: 24.02.2020, 16:54
1 / 6

Fiat Punto 1.3Jtd

2.550 €
Марка:
Fiat
Модел:
Punto
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2020
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Motor 1.3jtd 55kw
klima
nov akomulator
registrirano
bez nikakvi problemi