Број на оглас: 3425434
Објавен на: 01.08.2020, 19:15
1 / 12

MAZDA 3 1.6 BK Di Turbo 109KS, 2007, REGISTRIRANA

1 € Цената не е фиксна
Марка:
Mazda
Модел:
3
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2021
Сила на моторот:
80 kw / 109 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


FULL OPREMA .

- KLIMATRONIK
- BORD. KOMPIJUTER
- EL. PAKET
- ESP , ABS , AIR. BAG
- HALOGENKI, SENZOR ZA SVETLA
- ALU. BANDASI
-NAVIGACIJA 7", DVD, SD, RADIO
- SENZOR ZA DOZD
Smeneti site filtri, buferi i jabuchici, predni i zadni amortizeri i dr..
Pali vozi, realni kilometri, NA NEA SE FUNKCIONIRA

TEL. 072 422 520
Dragan