Број на оглас: 3425387
Објавен на: 14.02.2020, 19:03
1 / 2

Lanci za sneg 14,15 ski

800 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Автомобилски додатоци

Вид на оглас: Се продава


Lanci za sneg 14,15 ski zamena a 17 ski moze i za kes cenata e 800 den za po detalno na tel: 078732826