Број на оглас: 3425160
Објавен на: 23.02.2020, 21:36
1 / 9

VW GOLF 5 - TDI -2008 - MOZE ZAMENA

5.900 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2020
Сила на моторот:
143 kw / 194 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


__GOLFOT E VO EKSTRA SOSTOJBA__

OPREMA :
-Elektronski podesuvanje na stakla, Klimatronik,Greaci na sedista ,Greaci na retrovizori,Tempomat,Bluethot telefon, Panorama staklo na cel tavan, Navigacija, Bord kompjuter, Senzor za dozd.

SERVIS :
-NOV Zamaec,Lamela,Potisna,Druglager
-NOVI GURTNI NAPRED NAZAT
-CELA PREDNICA NOVA
-ULJE+SITE 4 FILTRI + ANTIFRIZ
-NOVI M+S GUMI KUPENI 10.11.2019

__MOZE ZAMENA SAMO NE KARAVAN__