Број на оглас: 3424875
Објавен на: 22.05.2020, 19:41
1 / 12

Reno megan 1.5 Dci 2012 god (mozna zamena)

4.850 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Renault
Модел:
Megane
Година:
2012
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2020
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Рено меган донесен од Германија од еден газда, 1.5 dci 90 Кс Еуро 5, многуекономично возило, сервисирано
И Регистрирано до 01.2021 .Со можност за купување на рати преку mogo.mk, mozna zamena za pomalo gradsko vozilo prednost polo, punto, korsa