Број на оглас: 3424125
Објавен на: 01.08.2020, 07:20
1 / 1

Продажба на градежно земјиште

1 €
Квадратура:
1 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Продажба на земјиште во индустриска зона Стенковец , катастерска општина Глуво Бразда.
Земјиштето е во фаза на трансформација
КП. 3383/2
Цена по Договор
за подетални информации јавете се на бројот
072 214 161