Број на оглас: 3423805
Објавен на: 23.04.2021, 05:30
1 / 10

Deloven prostor Vo centarot na Gevgelija

230 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
42 m²
Греење:
Струја

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се изнајмува


Deloven prostor Kompletno renoviran Vo centarot na gevgelija.se izdava na podolg vremenski period pogoden za kafeterija,kladilnica,notar,advokat,butik.42m2 korisna povrsina+8m2 magacin so 2wc.so dogovor moze da se prosiri uste 50m2.