Број на оглас: 3423522
Објавен на: 23.05.2020, 10:59
1 / 3

Siemens Болјери

6.000 МКД Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Бојлери

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат два исправни проточни болјери Siemens.И двата се по 21 kw со 10 bar притисок,произведени во Германија.Цена за еден бојлер е 6,000денари