Број на оглас: 3423441
Објавен на: 19.02.2020, 10:11
1 / 4

Imt 5136

5.000 € Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


95god
136ks
Registriran
Bez prikolica ,
So prikolica 5500evra registrirana
Tel 00491773647580 viber watcapp
Vo centar zupa se naoga. Debar.
SAMO OZBILNI LUGE VE MOLAM ,NA LICE MESTO KOJ E ZAINTERESIRAN NEKA GO VIDI.I BES GLUPI PRASANJNA,KOJ E ZA KUPUVAJNE KE ODI DA GO VIDI.