Број на оглас: 3422782
Објавен на: 04.08.2020, 09:19
1 / 5

DVE GUMI DUNLOP 205 55 16 LETNI

По Договор 300 МКД
Тип на гуми:
Летни Гуми
Ширина:
205
Висина:
55
Дијаметар:
16

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVAAT DVE GUMI DUNLOP 205 55 16 LETNI.