Број на оглас: 3422770
Објавен на: 18.02.2020, 16:43
1 / 12

VW TOUAREG R5 NOV UVOZ !!!!!

По Договор Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Touareg
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
130 kw / 177 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Djipot e so realni 193 000 km proverka kade sakate i za kilometri i za motor menjac prva farba vo extra sostojba novi Zimski gumi site 4 se isti ...plateni site davacki do registracija za kes extra cena moze i zamena so realni ponudi !!!