Број на оглас: 3421877
Објавен на: 04.08.2020, 19:53
1 / 7

Ford focus 1.8 tdci cena po dogovor

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Ford
Модел:
Focus
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2019
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


kolata pali vozi so kompleten servis smeneto e se: ulje, kaisi, zamaec, lamela, korpa, reparirani dizni, nov akomulator, klima perfektno raboti, novi letni gumi so alominiumski bandasi i zimni gumi, elektrika na stakla, zelen karton za cela godina zvonete na 076-433-785 Goko