Број на оглас: 3421732
Објавен на: 05.07.2020, 10:59
1 / 6

Opel Corsa 1.0

1 € Цената не е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Corsa
Година:
1998
Гориво:
Бензин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2020
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo solidna sostojba, 1.0i novi predni amortizeri, smeneto lance, napraveno servis, dobri gumi,reg cela godd moze zamena