Број на оглас: 3421687
Објавен на: 27.03.2020, 00:25
1 / 5

delovi za bmw 320 dizel

600 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


se prodava bmw 320 dizel 2.0 motor 100 kw 136 konja na delovi imam se klima motor bos pumpa alanser alternator servo letva amortizeri diskovi sepi enterier dobar