Број на оглас: 3421389
Објавен на: 06.04.2020, 16:49
1 / 5

KOTEL 40KW

350 € Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Останато

Вид на оглас: Се продава


Kotel na drva za parno greenje 40kw za 260m2
Plus boca i pumpa na toj cena