Број на оглас: 3421344
Објавен на: 14.02.2020, 22:48
1 / 5

Se prodava Touran 1.9 105ps so 7 sedista

5.500 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Touran
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2020
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava touran 1. 9 105ps so 7 sedista so site 4 novi gumi registriran cela godina