Број на оглас: 3421046
Објавен на: 04.04.2020, 12:52
1 / 10

Volkswagen Touran 1.9 TDI, 6 brzini 2007 godina

4.900 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Touran
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Бела
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
01.2018
Сила на моторот:
82 kw / 111 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Volkswagen Touran 1.9 2007godina. Comfort Line oprema so tempomat, greaci na sedista i ostanato. Kolata e donesena od Germanija so vozenje. Voziloto ima servisna kniska i e vo mnogu dobra sostojba. Plateni se site proceduri do registracija plus A-Test na folii. Bez zameni. Info samo na viber: +49 151 12 44 1510