Број на оглас: 3420994
Објавен на: 26.03.2020, 08:05
1 / 7

GOLF 5 1.9/105KS

35 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
78 kw / 106 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM GOLF 5 1.9/105 KS REGISTRIRAN PLATENO SE VO BG SERVISIRAN VO AUTODIAGNOSTIKA STRUMICA 4 NOVI GUMI DONESEN OD GERMANIJA MOZE ZAMENA SAMO ZA PASAT CC ILI TIGUAN OD 2008 GOD NAGORE INFO 078583136