Број на оглас: 3420914
Објавен на: 14.02.2020, 13:47
1 / 8

Reno megan tdi

500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Mk tabli pominata reg ,2.0 tdi so defek turbina ..drugoto e ispravno se.1998 god