Број на оглас: 3420820
Објавен на: 26.03.2020, 23:07
1 / 2

ATAR NA S.ZDUNJE---GOSTIVAR

43 €
Квадратура:
3161 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Br. na parcela 159