Број на оглас: 3419383
Објавен на: 23.02.2020, 20:55
1 / 12

Mercedes-benz E220 CDI

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 220
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2020
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se predava Mercedes -E220 CDI kllasic
Kolata e vo odlicna sostojba,i e dobro socuvana nema nikakva mana.
Servisirana,registrirana do 09-2020 godina.
So ful oprema,za poveke informacii javetese!!!!!