Број на оглас: 3419328
Објавен на: 23.02.2020, 16:56
1 / 5

Opel corsa 1.7dti 2001

2.200 €
Марка:
Opel
Модел:
Corsa
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2020
Сила на моторот:
1 kw / 1 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Servisirana poveke info na 076/355 - 622