Број на оглас: 3418735
Објавен на: 29.05.2020, 13:23
1 / 4

PRODAVAM ILI MENUVAM FIAT PUNTO-SUPER KOLICE

950 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Fiat
Модел:
Punto
Година:
1996
Гориво:
Бензин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2021
Сила на моторот:
68 kw / 92 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo mn.dobra i socuvana sostojba,servisirana,odrzavana i moze da se vidi vo Tetovo
Standard oprema
Alum.bandasi,stegnata i interierno extra bez niedna korozija
Moze zamena za motorce stegnato i vasa doplata
077 535 201 i bez cenkaje na navedenite ceni od slikite-ve molam da ne gubime vreme i da ne se lazeme i ubeduvame