Број на оглас: 3418651
Објавен на: 02.04.2020, 16:58
1 / 10

SE PRODAVAT MAŠINI ZA SEČENJE BEKATONKI MERMER GRANIT

600 € Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Опрема за градежништво

Вид на оглас: Се продава


Se prodavat dve mašini terenski so pumpa