Број на оглас: 3418470
Објавен на: 03.10.2020, 10:41
1 / 7

Се продава Мотор Хонда- Крос/Ендуро...600сс

750 €
Марка:
Honda
Вид:
Крос / Ендуро
Година:
1990
Модел:
Honda

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Vo odlicna sostojba.moze zamena
Kontakt tel.
077/989-330