Број на оглас: 3418409
Објавен на: 27.01.2021, 16:33
1 / 6

Peugeot 407 1.6HDİ 2006 God. Moze zamena za po eftino

4.500 €
Марка:
Peugeot
Модел:
407
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
140000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2021
Сила на моторот:
80 kw / 109 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Peugeot 407 1.6HDİ 2006 God. Vo extra sostojba servisiran registriran so novi gumi. Moze zamena za po eftino vozilo.
Tel: 070/482-123