Број на оглас: 3418333
Објавен на: 16.02.2020, 16:05
1 / 3

Nikon Sb 900

200 €
Резолуција:
20,1-25 Мегапиксели
Марка:
Nikon

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Вид на оглас: Се продава


Prodavam blic Nikon Sb 900.