Број на оглас: 3418044
Објавен на: 26.09.2020, 15:14
1 / 2

Niva vo okolinata na Veles

2 €
Квадратура:
22000 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава нива во околината на Велес, поточно село Кочилари, таканаречено Јекташ.Нивата се наоѓа спроти фабриката а може да се иде и од Негоевци.Има вода за наводнување.Нивата изнесува 22000м/2.
Локација Долна Лака, број на парцела 348/2.

Прифаќам кола до 10000€.