Број на оглас: 3418023
Објавен на: 23.05.2020, 19:31
1 / 8

Mercedes c200

111.111 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
C 200
Година:
1998
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2020
Сила на моторот:
141 kw / 192 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Mercedes c200 kompresor so plin dizna so ates voveden vo soobrakajna socuvan isto I enteriero e odlicen dobri bandasi solidni gumi bez reg. cena po dogovor mozno e I zamena poveke info na 071760144