Број на оглас: 3417291
Објавен на: 01.06.2020, 11:02
1 / 5

Polovni Gumi

1.500 МКД

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Гуми и Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat 4 zimski gumi Dunlop SP Winter Sport M3, Dimenzija 205/55 R16.