Број на оглас: 3416685
Објавен на: 02.08.2020, 09:18
1 / 2

HARDISK WESTERN DIGITAL I RAM MEMORI 2GB

1.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Хард дискови

Вид на оглас: Се продава


Western Digital 160gb hard disk.Ram memorija ddr 400 ddr1 2gb i ddr2 1gb ispravni.