Број на оглас: 3416491
Објавен на: 02.08.2020, 09:19
1 / 3

SEIKO 2 AVTOMATSKI CASOVNICI I QQ

40 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Машки / Останато

Вид на оглас: Се продава


Seiko 5 japan automatski original samo stakloto na koseto e puknato treba da se smeni Ferrucci original maski casovnik extra cena