Број на оглас: 3416422
Објавен на: 13.11.2019, 18:40
1 / 8

SE PRODAVA Kia Sportage 2.0 dizel, 4x4

5.999 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Kia
Модел:
Sportage
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
140000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2020
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Kia Sportage 2.0 dizel, 4x4
Neuvezena, kupena od kia mk, jas sum vtor gazda. Koza, mahagon, greaci na sedista.....
Registrirana do 09/2020
Smeneti 4 stabilizatori, jabucici, gumici od baverstangla, set lamela, site filtri, ulje motor I ulje menjac,hemisko, zimski gumi...
Originalna kilometraza so garancija