Број на оглас: 3416149
Објавен на: 21.05.2020, 21:15
1 / 4

Fiat Stilo 1.9 JTD moze celo ili na delovi

1 €
Марка:
Fiat
Модел:
Stilo
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сина
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
08.2019
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Fiat Stilo 1.9 Jtd 116 ks 2002 stransko moze celo ili na delovi