Број на оглас: 3416113
Објавен на: 27.03.2020, 17:53
1 / 4

Patiki Fred Perry broj 46

800 € Цената не е фиксна
Tип на обувки:
Патики
Големина:
46
Боја:
Светло сива

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Вид на оглас: Се продава


Patikite se solidni broj 46 cena 800 denari